Proxy Kill

Гледајте Proxy Kill онлајн

★ 8.3 2018 83 мин КримиДрамаТрилер

Желите да гледате Proxy Kill? STB Emu доноси Proxy Kill (2018) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Proxy Kill?

Having survived a brutal home invasion that left his fiancee dead, Scott, now emotionally unstable and reclusive is encouraged to join a support group in an attempt to get his life back on track. At the group he meets the enigmatic O, a woman who claims to have ties to Scott's attacker. Together the two set on a path of vengeance to track down the monster who did them wrong but as their journey progresses Scott begins to question O's true motives and intentions as she pulls him deeper into a world of murder and lies.

Жанрови
Крими, Драма, Трилер
Премијера
2018-03-27
Режија
Kyle Downes
Оцена
★ 8.3 / 10

Главне улоге

  • Tasha Ames Kylie
  • Catherine Annette Cat
  • Luis Fernandez-Gil Luis
  • Mandy Amano O
  • Yves Bright Greg
  • Charlie Babcock Scott

Како гледати Proxy Kill на STB Emu

Гледање Proxy Kill на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Proxy Kill у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Proxy Kill данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Proxy Kill данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.