Raja Shivchhatrapati

Гледајте Raja Shivchhatrapati онлајн

★ 10.0 6 Сезоне Акциони и авантуристичкиДрамаПородични

Желите да гледате Raja Shivchhatrapati? STB Emu доноси Raja Shivchhatrapati на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Raja Shivchhatrapati?

Shivaji Maharaj, born amid tumultuous times, battles the Mughal empire, Adilshahi, Local politics and lays the foundation for Maratha empire, using strategic tactics (guerilla warfare) to win battles despite being severely outnumbered.

Жанрови
Акциони и авантуристички, Драма, Породични
Оцена
★ 10.0 / 10

Главне улоге

  • Amol Kolhe Shivaji Maharaj
  • Mrinal Kulkarni Jijabai
  • Rujuta Deshmukh Sai Bai
  • Yatin Karyekar Aurangzeb
  • Avinash Narkar Shahaji Raje

Како гледати Raja Shivchhatrapati на STB Emu

Гледање Raja Shivchhatrapati на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Raja Shivchhatrapati у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Raja Shivchhatrapati данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Raja Shivchhatrapati данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.