Rapunzels Fluch

Гледајте Rapunzels Fluch онлајн

★ 5.2 2020 80 мин ХорорМистеријаТрилер

Желите да гледате Rapunzels Fluch? STB Emu доноси Rapunzels Fluch (2020) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Rapunzels Fluch?

In 1697, an exorcism on the young French girl Rapunzel Gothel in Germany failed. The girl was killed, but the demon continued to live in the castle of Father Petrosinus, who carried out the exorcism and sold the building shortly afterwards. Centuries later, one of the last relatives of the priest enters the castle. Alina Grimm and her friends want to shoot their final student film, a horror movie, in the castle. Unsuspecting that their presence will conjure up Rapunzel Gothel's demon again, they roam the castle to take test shots for their project. But the demon wants revenge... and if he can't have the Father, then at least a relative of the same blood.

Жанрови
Хорор, Мистерија, Трилер
Премијера
2020-07-31
Режија
David Brückner
Оцена
★ 5.2 / 10

Главне улоге

  • Davis Schulz Leonard Koch
  • Michael Krug Barkeeper
  • David Brückner David
  • Michael von der Brelie Thomas Eilert
  • Tabea Georgiamo Alina Grimm
  • Sophie Swan Emily Hirsch

Како гледати Rapunzels Fluch на STB Emu

Гледање Rapunzels Fluch на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Rapunzels Fluch у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Rapunzels Fluch данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Rapunzels Fluch данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.