Razzle Dazzle: A Journey into Dance

Гледајте Razzle Dazzle: A Journey into Dance онлајн

★ 5.2 2007 95 мин КомедијаМузички

Желите да гледате Razzle Dazzle: A Journey into Dance? STB Emu доноси Razzle Dazzle: A Journey into Dance (2007) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Razzle Dazzle: A Journey into Dance?

Razzle Dazzle follows the eager members of "Mr. Jonathon's Dance Academy" who, with their unique dance routines, compete for Grand Final success at Australia's most prestigious competition. Amidst parental politics, petty rivalry, creative controversy and the hysterics of pushy stage mothers, the film takes you behind the glamor and the glitter to a world where, sometimes, winning is everything!

Жанрови
Комедија, Музички
Премијера
2007-03-15
Режија
Darren Ashton
Оцена
★ 5.2 / 10

Главне улоге

  • Ben Miller Mr. Johnathon
  • Kerry Armstrong Justine
  • Shayni Notelovitz Tenille Morgan
  • Denise Roberts Barbara
  • Sheridan Rynne Vanessa Deruvo
  • Kerry-Ann Thoo Millie Simpson

Како гледати Razzle Dazzle: A Journey into Dance на STB Emu

Гледање Razzle Dazzle: A Journey into Dance на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Razzle Dazzle: A Journey into Dance у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Razzle Dazzle: A Journey into Dance данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Razzle Dazzle: A Journey into Dance данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.