Rigor Mortis

Гледајте Rigor Mortis онлајн

★ 5.7 2003 84 мин Хорор

Желите да гледате Rigor Mortis? STB Emu доноси Rigor Mortis (2003) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Rigor Mortis?

A new computer virus falls into the hands of Norman, a wheelchair bound mentally handicapped man, after a person covered in blood gives it to him. The group of men who are behind the development of the virus want it back, and will do anything to get it back.

Жанрови
Хорор
Премијера
2003-07-18
Режија
Timo Rose
Оцена
★ 5.7 / 10

Главне улоге

  • Sebastian Gutsche
  • Anja Gebel
  • Andreas Pape

Како гледати Rigor Mortis на STB Emu

Гледање Rigor Mortis на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Rigor Mortis у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Rigor Mortis данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Rigor Mortis данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.