Road Trip

Гледајте Road Trip онлајн

★ 6.5 2024 108 мин КомедијаДрама

Желите да гледате Road Trip? STB Emu доноси Road Trip (2024) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Road Trip?

After their friend's death, four women set out on the dream trip they planned as teenagers, rekindling old bonds as they pay their last respects.

Жанрови
Комедија, Драма
Премијера
2024-01-17
Режија
Andoy Ranay
Оцена
★ 6.5 / 10

Главне улоге

  • Janice de Belen Gigi
  • Gelli De Belen Maricar
  • Carmina Villarroel Chiqui
  • Candy Pangilinan Sophia
  • Abby Bautista Young Gigi
  • Yumi Garcia Young Sophia

Како гледати Road Trip на STB Emu

Гледање Road Trip на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Road Trip у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Road Trip данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Road Trip данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.