Round Da Way

Гледајте Round Da Way онлајн

★ 6.6 2009 96 мин ЦртаниКомедија

Желите да гледате Round Da Way? STB Emu доноси Round Da Way (2009) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Round Da Way?

It’s summer in the hood. As every year, there are those who stay, those who leave, and... those who should have left. Some, like Joe Hustleton, work «under the table» in the rich neighborhoods and fall head over heels for a pretty girl. Some, like Tony Pepperoni, play businessman and spend the summer fleeing a local gang leader and a psychopathic girlfriend. Some, like Sammy and Harvey, pretend to have left. Tropics are far for the homies... and summer promises to be very hot!

Жанрови
Цртани, Комедија
Премијера
2009-06-17
Режија
Emmanuel Klotz
Оцена
★ 6.6 / 10

Главне улоге

  • Vincent Cassel Tony Merguez (voice)
  • Diane Kruger Clémence Santiépi (voice)
  • Omar Sy Narbé (voice)
  • Fred Testot Sammy (voice)
  • Gilles Lellouche Zoran (voice)
  • Frédérique Bel Manuella (voice)

Како гледати Round Da Way на STB Emu

Гледање Round Da Way на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Round Da Way у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Round Da Way данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Round Da Way данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.