Saint Bernard

Гледајте Saint Bernard онлајн

★ 7.4 1972 113 мин Драма

Желите да гледате Saint Bernard? STB Emu доноси Saint Bernard (1972) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Saint Bernard?

The story of Paulo Honório, a poor ploughman who becomes a rich farmer. Obsessed by his desire to get even richer, he doesn't pay much attention to his wife, Madalena, a teacher who reacts against his tyrannical ways.

Жанрови
Драма
Премијера
1972-06-01
Режија
Leon Hirszman
Оцена
★ 7.4 / 10

Главне улоге

  • Othon Bastos Paulo Honório
  • Isabel Ribeiro Madalena
  • Nildo Parente Padilha
  • Vanda Lacerda Dona Glória
  • Mário Lago Nogueira
  • Joseph Guerreiro Gondim

Како гледати Saint Bernard на STB Emu

Гледање Saint Bernard на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Saint Bernard у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Saint Bernard данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Saint Bernard данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.