Secret Royal Inspector & Joy

Гледајте Secret Royal Inspector & Joy онлајн

★ 7.6 2021 1 Сезоне ДрамаМистеријаКомедија

Желите да гледате Secret Royal Inspector & Joy? STB Emu доноси Secret Royal Inspector & Joy (2021) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Secret Royal Inspector & Joy?

A secret royal inspector works as an undercover official who inspects local provinces to expose corruption. He teams up with a lady who is searching for happiness by getting divorced with her current husband. The duo then go on a grand scheme to discover the truth and find corruptions.

Најновија епизода

С1 · Епизода 16 — A New Life On Ganghwa Island · 2021-12-28

Yi Eon takes Park Seung to the edge of a cliff before taking him into the Department of Justice. Although given one last chance to repent for his sins, Park Seung does not show any signs of remorse. Later on, Yi Eon finally resigns from his post. He tells Yuk Chil and Gu Pal about his plans for the future which shocks them both.

Жанрови
Драма, Мистерија, Комедија
Прво емитовање
2021-11-08
Оцена
★ 7.6 / 10

Главне улоге

  • Ok Taec-yeon Ra Yi-eon
  • Kim Hye-yoon Kim Jo-yi
  • Lee Jae-kyoon Park Tae-seo
  • Choi Tae-hwan Park Do-soo
  • Jung Soon-won Cha Mal-jong
  • Lee Sang-hee Kwang-soon

Како гледати Secret Royal Inspector & Joy на STB Emu

Гледање Secret Royal Inspector & Joy на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Secret Royal Inspector & Joy у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Secret Royal Inspector & Joy данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Secret Royal Inspector & Joy данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.