Изван себе

Гледајте Изван себе онлајн

★ 6.4 2015 117 мин Научна фантастикаАкциониТрилер

Желите да гледате Изван себе? STB Emu доноси Изван себе (2015) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Изван себе?

Изван тела наћи ће се Бен Кингзли који глуми изузетно богатог, али неизлечиво болесног човека који ће да уради нешто радикално како би преживео. Одлучује да пренесе своју свест у здраво тело младог, непознатог човека. Тек када почне да ужива у својој бесмртности, схвата колику је цијену морао да плати.

Жанрови
Научна фантастика, Акциони, Трилер
Премијера
2015-07-10
Режија
Tarsem Singh
Оцена
★ 6.4 / 10

Главне улоге

  • Ryan Reynolds Young Damian
  • Ben Kingsley Damian
  • Natalie Martinez Madeline
  • Matthew Goode Albright
  • Michelle Dockery Claire
  • Melora Hardin Judy

Како гледати Изван себе на STB Emu

Гледање Изван себе на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Изван себе у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Изван себе данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Изван себе данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.