Shivering Sherlocks

Гледајте Shivering Sherlocks онлајн

★ 6.3 1948 18 мин Комедија

Желите да гледате Shivering Sherlocks? STB Emu доноси Shivering Sherlocks (1948) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Shivering Sherlocks?

The stooges witness an armed robbery and are brought in by the cops as suspects. After passing a lie detector test, the boys are freed but are now the only ones who can identify the crooks. Meanwhile, their friend Gladys has inherited a house in the country and the boys go with her to inspect it so she won't be gypped when its sold. The house turns out to be the crook's hideout, and when they abduct Gladys, the stooges must rescue her.

Жанрови
Комедија
Премијера
1948-01-08
Режија
Del Lord
Оцена
★ 6.3 / 10

Главне улоге

  • Shemp Howard Shemp
  • Moe Howard Moe
  • Larry Fine Larry
  • Frank Lackteen Red Watkins
  • Christine McIntyre Gladys Harmon
  • Vernon Dent Police Capt. Mullins

Како гледати Shivering Sherlocks на STB Emu

Гледање Shivering Sherlocks на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Shivering Sherlocks у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Shivering Sherlocks данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Shivering Sherlocks данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.