Sort Of

Гледајте Sort Of онлајн

★ 6.0 2021 3 Сезоне КомедијаДрама

Желите да гледате Sort Of? STB Emu доноси Sort Of (2021) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Sort Of?

Fluid millennial Sabi Mehboob straddles various identities from bartender at an LGBTQ bookstore/bar, to the youngest child in a Pakistani family, to the de facto parent of a downtown hipster family. Sabi feels like they’re in transition in every aspect of their life, from gender to love to sexuality to family to career.

Најновија епизода

С3 · Епизода 8 — Sort Of Gone Again · 2023-12-08

A coin is flipped. A decision is made. An adventure begins.

Жанрови
Комедија, Драма
Прво емитовање
2021-11-09
Оцена
★ 6.0 / 10

Главне улоге

  • Bilal Baig Sabi Mehboob
  • Kaya Kanashiro Violet Kaneko-Bauer
  • Aden Bedard Henry Kaneko-Bauer
  • Gray Powell Paul Bauer
  • Amanda Cordner 7ven
  • Ellora Patnaik Raffo Mehboob

Како гледати Sort Of на STB Emu

Гледање Sort Of на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Sort Of у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Sort Of данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Sort Of данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.