Starting Over

Гледајте Starting Over онлајн

★ 4.3 2014 94 мин ДрамаЉубавни

Желите да гледате Starting Over? STB Emu доноси Starting Over (2014) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Starting Over?

Nana is 19 and lives in a corner of Tokyo. Her birth mother and Marin, a girl the same age who she loves, were the only people she could trust. Nana confronts them in her yearning for love, but the world does not give it to her. With her whole life ahead of her, Nana struggles, suffers, and begins a search for the true meaning of love.

Жанрови
Драма, Љубавни
Премијера
2014-10-26
Режија
Takashi Nishihara
Оцена
★ 4.3 / 10

Главне улоге

  • Mika Akizuki Nana Kuroswa
  • Nina Endo Marin Hashimoto
  • Makiko Watanabe Keiko Kuroswa
  • Kiyohiko Shibukawa Kazuhiro Naruse
  • Junki Tozuka Taiga Masuda
  • Hideaki Washio

Како гледати Starting Over на STB Emu

Гледање Starting Over на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Starting Over у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Starting Over данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Starting Over данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.