Stuart Little 2

Гледајте Stuart Little 2 онлајн

★ 5.8 2002 78 мин ПородичниАвантуристичкиКомедија

Желите да гледате Stuart Little 2? STB Emu доноси Stuart Little 2 (2002) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Stuart Little 2?

Stuart, an adorable white mouse, still lives happily with his adoptive family, the Littles, on the east side of Manhattan's Central Park. More crazy mouse adventures are in store as Stuart, his human brother, George, and their mischievous cat, Snowbell, set out to rescue a friend.

Жанрови
Породични, Авантуристички, Комедија
Премијера
2002-07-19
Режија
Rob Minkoff
Оцена
★ 5.8 / 10

Главне улоге

  • Michael J. Fox Stuart Little (voice)
  • Geena Davis Mrs. Little
  • Hugh Laurie Mr. Little
  • Jonathan Lipnicki George Little
  • Anna Hoelck Martha Little
  • Ashley Hoelck Martha Little

Како гледати Stuart Little 2 на STB Emu

Гледање Stuart Little 2 на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Stuart Little 2 у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Stuart Little 2 данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Stuart Little 2 данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.