The Degenerates

Гледајте The Degenerates онлајн

★ 4.8 2018 2 Сезоне КомедијаТок шоу

Желите да гледате The Degenerates? STB Emu доноси The Degenerates (2018) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је The Degenerates?

Six stand-ups explore the coarse and salacious side of comedy in this series of half-hour specials. For mature audiences.

Најновија епизода

С2 · Епизода 6 — Adrienne Iapalucci · 2019-12-31

She still listens to R. Kelly, but that's not the only reason why Adrienne Iapalucci is a bad feminist. She's got more, from bloggers to the tampon tax.

Жанрови
Комедија, Ток шоу
Прво емитовање
2018-10-30
Оцена
★ 4.8 / 10

Како гледати The Degenerates на STB Emu

Гледање The Degenerates на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Degenerates у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Degenerates данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Degenerates данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.