The Dunes

Гледајте The Dunes онлајн

★ 6.2 2019 88 мин ТрилерМистеријаДрама

Желите да гледате The Dunes? STB Emu доноси The Dunes (2019) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је The Dunes?

When a domestic counselor's ex-wife attempts to move to the other side of the country with their son and new boyfriend, he decides to do whatever is necessary to keep it from happening.

Жанрови
Трилер, Мистерија, Драма
Премијера
2019-11-01
Режија
Grant Mohrman
Оцена
★ 6.2 / 10

Главне улоге

  • Barton Bund Gerald Hitchfield
  • Ele Bardha Stewart
  • Aidan Callahan Scottie
  • Anne Marie Damman Mother
  • Will Waldman Young Hitch
  • David Wolber Bruno Daniels

Како гледати The Dunes на STB Emu

Гледање The Dunes на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Dunes у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Dunes данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Dunes данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.