The Fallow Deer

Гледајте The Fallow Deer онлајн

★ 10.0 1959 92 мин АвантуристичкиЉубавниДрама

Желите да гледате The Fallow Deer? STB Emu доноси The Fallow Deer (1959) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је The Fallow Deer?

During a day of deer hunting, Karaca Ali Aga (Talat Gözbak) finds a girl wandering around, and immediately falls in love with her. Some time later, when Aga goes back to marry her, he instructs his men to eliminate the obstacle, namely Halil (Yilmaz Güney)...

Жанрови
Авантуристички, Љубавни, Драма
Премијера
1959-01-01
Режија
Atıf Yılmaz
Оцена
★ 10.0 / 10

Главне улоге

  • Yılmaz Güney Halil
  • Pervin Par Zeynep
  • Talat Gözbak Karaca Ali Aga
  • Muazzez Arçay Sultan Ana
  • Kadir Savun Kadir Savun
  • Semih Sezerli Köse

Како гледати The Fallow Deer на STB Emu

Гледање The Fallow Deer на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Fallow Deer у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Fallow Deer данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Fallow Deer данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.