The Ghostmaker

Гледајте The Ghostmaker онлајн

★ 5.3 2011 91 мин ХорорНаучна фантастикаТрилер

Желите да гледате The Ghostmaker? STB Emu доноси The Ghostmaker (2011) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је The Ghostmaker?

A group of college friends discover a 15th century coffin that allows them to experience the world as ghosts. While their first adventures in the spirit world are playful and innocent, the "Box of Shadows" soon brings out the group's most dangerous impulses and desires. The friends find themselves pulled into a world of evil where they learn the line between life and death is there for a reason.

Жанрови
Хорор, Научна фантастика, Трилер
Премијера
2011-08-01
Режија
Mauro Borrelli
Оцена
★ 5.3 / 10

Главне улоге

  • Aaron Dean Eisenberg Kyle
  • Liz Fenning Julie
  • J. Walter Holland Sutton
  • Jared Grey Platt
  • Domiziano Arcangeli Marcus
  • Jeffrey Damnit Jerrod

Како гледати The Ghostmaker на STB Emu

Гледање The Ghostmaker на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Ghostmaker у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Ghostmaker данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Ghostmaker данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.