The Guilty Ones

Гледајте The Guilty Ones онлајн

★ 6.6 2019 94 мин КримиМистеријаДрама

Желите да гледате The Guilty Ones? STB Emu доноси The Guilty Ones (2019) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је The Guilty Ones?

Suffering from a terminal illness, a mother finds renewed determination to catch the perpetrator who abducted and killed her daughter ten years ago.

Жанрови
Крими, Мистерија, Драма
Премијера
2019-11-22
Режија
Wang Yu
Оцена
★ 6.6 / 10

Главне улоге

  • Wang Qianyuan Chen Hao
  • Song Jia Bai Lan
  • Feng Yuanzheng Li Aijun
  • Li Jiuxiao Wang Xingxing
  • Shi Liang Police Chief
  • He Yunwei Noodle restaurant owner

Како гледати The Guilty Ones на STB Emu

Гледање The Guilty Ones на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Guilty Ones у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Guilty Ones данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Guilty Ones данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.