The Heist

Гледајте The Heist онлајн

★ 5.4 2000 83 мин АкциониТрилер

Желите да гледате The Heist? STB Emu доноси The Heist (2000) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је The Heist?

Two brothers turn against each other when confronted with the possibility of getting millions of dollars found in a stolen armored car.

Жанрови
Акциони, Трилер
Премијера
2000-04-17
Режија
Kurt Voss
Оцена
★ 5.4 / 10

Главне улоге

  • Luke Perry Jack
  • Ice-T C-Note
  • Richmond Arquette Moe
  • Amy Locane Lucy
  • De'Aundre Bonds Trent
  • David Faustino Chuck

Како гледати The Heist на STB Emu

Гледање The Heist на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Heist у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Heist данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Heist данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.