The Kid from Brooklyn

Гледајте The Kid from Brooklyn онлајн

★ 6.3 1946 113 мин Комедија

Желите да гледате The Kid from Brooklyn? STB Emu доноси The Kid from Brooklyn (1946) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је The Kid from Brooklyn?

Shy milkman Burleigh Sullivan accidentally knocks out drunken Speed McFarlane, a champion boxer who was flirting with Burleigh's sister. The newspapers get hold of the story and photographers even catch Burleigh knock out Speed again. Speed's crooked manager decides to turn Burleigh into a fighter. Burleigh doesn't realize that all of his opponents have been asked to take a dive. Thinking he really is a great fighter, Burleigh develops a swelled head which puts a crimp in his relationship with pretty nightclub singer Polly Pringle. He may finally get his comeuppance when he challenges Speed for the title.

Жанрови
Комедија
Премијера
1946-03-21
Режија
Norman Z. McLeod
Оцена
★ 6.3 / 10

Главне улоге

  • Danny Kaye Burleigh Sullivan
  • Virginia Mayo Polly Pringle
  • Vera-Ellen Susie Sullivan
  • Steve Cochran Speed McFarlane
  • Eve Arden Ann Westly
  • Walter Abel Gabby Sloan

Како гледати The Kid from Brooklyn на STB Emu

Гледање The Kid from Brooklyn на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Kid from Brooklyn у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Kid from Brooklyn данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Kid from Brooklyn данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.