The Tunnel

Гледајте The Tunnel онлајн

★ 5.1 1988 107 мин Драма

Желите да гледате The Tunnel? STB Emu доноси The Tunnel (1988) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је The Tunnel?

A painter becomes obsessed and begins an affair with a mysterious woman who was touched deeply by one of his works.

Жанрови
Драма
Премијера
1988-04-29
Режија
Antonio Drove
Оцена
★ 5.1 / 10

Главне улоге

  • Jane Seymour Maria Iribarne
  • Peter Weller Juan Pablo Castell
  • Fernando Rey Allende
  • Manuel de Blas Hunter
  • Marga Herrera Prostituta
  • Yelena Samarina Allende's Main

Како гледати The Tunnel на STB Emu

Гледање The Tunnel на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Tunnel у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Tunnel данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Tunnel данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.