The Way We Keep Dancing

Гледајте The Way We Keep Dancing онлајн

★ 5.3 2021 129 мин ДрамаМузички

Желите да гледате The Way We Keep Dancing? STB Emu доноси The Way We Keep Dancing (2021) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је The Way We Keep Dancing?

Actress and dancer Hana is becoming a reluctant star while finishing her studies, Dave is doggedly pursuing his dance dreams and Leung is busy with online influencer work, and their pal Heyo is dallying with mainstream success as a rapper. But tension arrives as they and the rest of their crew are asked to promote an urban renewal project.

Жанрови
Драма, Музички
Премијера
2021-02-18
Режија
Adam Wong
Оцена
★ 5.3 / 10

Главне улоге

  • Cherry Ngan Cheuk-Ling Fleur
  • BabyJohn Choi Hon-Yik Alan
  • Yeung Lok-Man Dave
  • Lydia Lau Milk Tea
  • Heyo Heyo
  • Afuc Chan Afuc

Како гледати The Way We Keep Dancing на STB Emu

Гледање The Way We Keep Dancing на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The Way We Keep Dancing у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The Way We Keep Dancing данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The Way We Keep Dancing данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.