The White King

Гледајте The White King онлајн

★ 5.3 2016 89 мин ДрамаНаучна фантастика

Желите да гледате The White King? STB Emu доноси The White King (2016) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је The White King?

Djata is a care-free 12-year-old growing up in a brutal dictatorship shut off from the outside world. When the government imprisons his father, Peter, and Djata and his mother Hannah are labeled traitors, the boy will not rest until he sees his father again.

Жанрови
Драма, Научна фантастика
Премијера
2016-06-18
Режија
Alex Helfrecht
Оцена
★ 5.3 / 10

Главне улоге

  • Lorenzo Allchurch Djata
  • Agyness Deyn Hannah
  • Fiona Shaw Kathrin Fitz
  • Ross Partridge Peter
  • Jonathan Pryce Colonel Fitz
  • Greta Scacchi General Meade

Како гледати The White King на STB Emu

Гледање The White King на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте The White King у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате The White King данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте The White King данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.