Timeless Romance

Гледајте Timeless Romance онлајн

★ 6.4 1998 95 мин ЉубавниКомедијаФантастика

Желите да гледате Timeless Romance? STB Emu доноси Timeless Romance (1998) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Timeless Romance?

Lau (Tony Leung Chiu Wai) is a policeman who meets his true love (Korean actress Chiu Ngan Suk) in the emergency room of a hospital. He's being treated for severe wounds received in the line of duty, and she's being treated for an attempted suicide! But she dies, and Lau is unwilling to let her go. He pursues her case, leading to encounters with a variety of quirky individuals (including Tats Lau and Theresa Lee), and finally a freak time accident that transports the whole motley group to the era of the Three Kingdoms! Can he find a way to reclaim his love and make it back to the future?

Жанрови
Љубавни, Комедија, Фантастика
Премијера
1998-03-05
Режија
David Lai Tai-Wai
Оцена
★ 6.4 / 10

Главне улоге

  • Tony Leung Chiu-wai Lau Yat Lo / Zhuge Liang
  • Theresa Lee Yee-Hung Gi Gi / Zhang Fei
  • Cho Eun-sook Kwan
  • Tats Lau Yee-Tat Liu Bei
  • Spencer Lam Seung-Yi
  • Bobby Yip Kin-Sang

Како гледати Timeless Romance на STB Emu

Гледање Timeless Romance на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Timeless Romance у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Timeless Romance данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Timeless Romance данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.