Trenque Lauquen

Гледајте Trenque Lauquen онлајн

★ 7.2 2023 260 мин МистеријаДрамаТрилер

Желите да гледате Trenque Lauquen? STB Emu доноси Trenque Lauquen (2023) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Trenque Lauquen?

With the strange disappearance of Laura, two colleagues, her older boyfriend, Rafael, and Ezequiel, learn of their recent discoveries, which may help them locate her. However, the story is bigger and stranger than they could imagine.

Жанрови
Мистерија, Драма, Трилер
Премијера
2023-05-02
Режија
Laura Citarella
Оцена
★ 7.2 / 10

Главне улоге

  • Laura Paredes Laura
  • Ezequiel Pierri Ezequiel
  • Rafael Spregelburd Rafael
  • Elisa Carricajo Elisa Esperanza
  • Juliana Muras Juliana Verdi
  • Verónica Llinás Romina

Како гледати Trenque Lauquen на STB Emu

Гледање Trenque Lauquen на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Trenque Lauquen у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Trenque Lauquen данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Trenque Lauquen данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.