Umut Avcıları

Гледајте Umut Avcıları онлајн

2018 Комедија

Желите да гледате Umut Avcıları? STB Emu доноси Umut Avcıları (2018) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Umut Avcıları?

Cafer, Ahmet, Baki, and Doğan are four friends who live in the town of Anıtkaya in Afyon. During the day, these young men are busy with their own work, but at night, they search for treasure in the hope of becoming rich. Ali, a young businessman from Afyon, is involved in hunting. Ali, who came to Afyon from Paris for hunting, finds himself in a situation where he must fight for his life. Meanwhile, unexpected events unfold in Anıtkaya. Could these new developments bring hope to the four friends?

Жанрови
Комедија
Премијера
2018-01-18
Режија
İlker Çavga

Главне улоге

  • Kenan Balık
  • Turgut Güneş
  • Ulker Su Osmanoglu
  • Furkan Tezcan
  • Haydar Zeytunlu

Како гледати Umut Avcıları на STB Emu

Гледање Umut Avcıları на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Umut Avcıları у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Umut Avcıları данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Umut Avcıları данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.