Unicorn City

Гледајте Unicorn City онлајн

★ 5.6 2012 103 мин КомедијаЉубавни

Желите да гледате Unicorn City? STB Emu доноси Unicorn City (2012) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

Погледајте трејлер

О чему је Unicorn City?

Voss entices local gamers to create a utopia to impress a potential employer, but paradise is disrupted when his nemesis lays claim to the city and Voss's true love.

Жанрови
Комедија, Љубавни
Премијера
2012-02-24
Режија
Bryan Lefler
Оцена
★ 5.6 / 10

Главне улоге

  • Devin McGinn Voss
  • Jaclyn Hales Marsha
  • Jon Gries Shadow Hawk
  • Kevin Weisman Jeff
  • Matt Mattson Clancy
  • Steve Berg Pat

Како гледати Unicorn City на STB Emu

Гледање Unicorn City на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Unicorn City у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Unicorn City данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Unicorn City данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.