Up North

Гледајте Up North онлајн

★ 5.3 2018 99 мин Драма

Желите да гледате Up North? STB Emu доноси Up North (2018) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Up North?

A young rebellious heir from a wealthy family is sent away to National Service in Northern Nigeria. Things don't quite go according to plan as the spoiled heir begins to find himself.

Жанрови
Драма
Премијера
2018-12-28
Режија
Tope Oshin
Оцена
★ 5.3 / 10

Главне улоге

  • Banky Wellington
  • Adesua Etomi-Wellington
  • Michelle Dede
  • Akin Lewis
  • Tokunbor Idowu

Како гледати Up North на STB Emu

Гледање Up North на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Up North у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Up North данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Up North данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.