Zebra Stripes

Гледајте Zebra Stripes онлајн

★ 4.7 2014 80 мин Комедија

Желите да гледате Zebra Stripes? STB Emu доноси Zebra Stripes (2014) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Zebra Stripes?

José is a football agent who goes to Ivory Coast to spot young talents in football. He is a braggart , who willingly sleeps with Gigi , a beautiful African woman who loves the luxury he offers her... One day, José spots Yaya, a street boy with the potential of a champion, and brings him to Belgium. Will Yaya be José's reward? Between the poor neighborhoods of Abidjan and Sporting Club of Charleroi, the cultural "gap" is brutal... and reserves surprises.

Жанрови
Комедија
Премијера
2014-02-05
Режија
Benoît Mariage
Оцена
★ 4.7 / 10

Главне улоге

  • Benoît Poelvoorde José
  • Marc Zinga Yaya
  • Tatiana Rojo Gigi
  • Tom Audenaert Koen
  • Eric Larcin Evrard
  • Sibiri Tiémogo Le sémaphoriste

Како гледати Zebra Stripes на STB Emu

Гледање Zebra Stripes на STB Emu траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Zebra Stripes у 4K на STB Emu — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Zebra Stripes данас

Покрените бесплатну пробу STB Emu и гледајте Zebra Stripes данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.