Remington Steele

Remington Steele izle

★ 7.1 1982 5 Sezonlar DramAileKomedi

Remington Steele izlemek ister misiniz? STB Emu, Remington Steele (1982) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Fragmanı izle

Remington Steele konusu nedir?

Laura Holt, a licensed private detective, opens a detective agency but finds that potential clients refuse to hire a woman, however qualified. To solve the problem, Laura invents a fictitious male superior whom she names Remington Steele. Through a series of events that unfold in the first episode, "License to Steele," a former thief and con man, whose real name is never revealed, assumes the identity of Remington Steele. Behind the scenes, Laura remains firmly in charge.

Son bölüm

S5 · Bölüm 6 — Steeled With a Kiss (2) · 1987-02-17

Laura and Steele visit the Irish castle he's inherited and decide to hide Tony there until he can prove he isn't a double agent. Daniel Chalmers must turn him over to the KGB as part of a scam he is running to help the daughter of an old friend.

Türler
Dram, Aile, Komedi
İlk yayın
1982-10-01
Puan
★ 7.1 / 10

Başroldekiler

  • Pierce Brosnan Remington Steele
  • Stephanie Zimbalist Laura Holt
  • Doris Roberts Mildred Krebs

STB Emu üzerinde Remington Steele nasıl izlenir

STB Emu üzerinde Remington Steele izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Remington Steele içeriğini STB Emu ile 4K izleyin — IPTV aboneliği inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Remington Steele izlemeye bugün başlayın

STB Emu ücretsiz denemenizi başlatın ve Remington Steele içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.